3 důležité kroky na cestě za vysněnou postavou

Pekáč buchet na břiše, dokonale vyrýsované svaly na rukou a nohách, štíhlý pas a pevný zadek – chcete je? Počítejte s tím, že cesta za nimi je dlouhá, někdy bolestivá, namáhavá, ale rozhodně stojí za to. Vykročit musíte třemi správnými kroky. Jakými a proč?

1) Odhodlání a stanovení cílů

Na začátku všeho musí být vaše odhodlání. Musíte mít pevnou vůli, která vám nedovolí se otočit nebo sejít z cesty. Je extrémně důležité, abyste si na začátku všeho pevně stanovili reálné cíle, tedy například zhubnout za 1 rok 15 kg apod. Vždy je nutné takový cíl konzultovat s profesionálem, tj. s nutričním poradcem a trenérem. Právě s nimi úzce souvisí i další dva kroky, které je třeba udělat.

Kentoya Fitness

Vaše cíle si poté rozložte na dílčí. Pomůže vám to s udržením motivace. Každý měsíc si potom budete zapisovat vaše úspěchy. Je dobré, pokud se každý měsíc budete fotit ve stejném spodním prádle. Budete reálně vidět, jak se vaše postava mění k lepšímu.

2) Změna jídelníčku – je chutnější

V druhé řadě musí projít změnou váš jídelníček. Je nutné dobře sestavit vyvážený příjem bílkovin, minerálů, sacharidů, vlákniny a dalších složek. Sami to zvládnete jen těžko, proto raději kontaktujte nutričního poradce. Že vám je líto za jeho služby platit? Nesmysl! Zkušený poradce vám poradí, jak správně jíst, což vám bude pomáhat celý život! Jak bude váš jídelníček zhruba vypadat? Inspirace je zde.

3) Tvrdý trénink na začátek a odpočinek

Abyste mohli začít efektivně cvičit, je důležité tělo posílit, aby zátěž zvládlo. Na začátku je ideální, když budete posilovat. Správně sestavený trénink pomůže posílit všechny partie těla a vytvoří tak perfektní základ pro všechny další sporty. Posílené tělo prostě méně bolí a zvládá i větší zátěž.

KentoyaFitness

Kam zajít a hledat pomoc? Profesionální sportovci a právě i ti, kdo chtějí dobře a efektně cvičit, chodí do Kentoya fitness Praha. Jako trenér zde mimo dalších působí Lukáš Osladil, mistr ČR v kulturistice. Kromě strojů a tvrdého tréninku zde funguje i solárium Praha a právě do něj můžete chodit relaxovat. Není nic lepšího, než když svalům dopřejete krásné prohřátí!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *