Černý pátek v roce 2018

Černý pátek je událost, která k nám do České republiky přišla ze Spojených států amerických a Kanady. Během této akce se mnoho obchodníků snaží vyprodávat své zboží formou různých výprodejů a jiných slevových poukazů. Ve Spojených státech amerických máte možnost nakupovat v den černého pátku každým rokem, a to na konci listopadu. Tento trend přišel i k nám do České republiky a mnoho lidí už na začátku listopadu počítá zbývající dny. Slevy na Black Friday se navíc skvěle hodí na předvánoční nákupy.

Slevy na Black Friday

Každý občan České republiky slyší na akce a slevy v obchodech, a to i přes to, že není Černý pátek. Dokážete si tedy představit, jak vypadají obchody v nákupních centrech v den Černého pátku? Mnohdy stojí lidé fronty už před otevírací dobou, aby si mohli vyzvednout zboží, které si předem vyhlédli. Slevy Black Friday jsou tedy pro Český národ skvělým dnem, kdy mohou pořídit něco pro své blízké měsíc před Vánoci. České obchody i během tohoto dne dosahují krásných zisků, protože zákazníci přeplňují kapacitu prostorů všech obchodů. V zahraničí zaznamenává několik obchodů i násilí, zranění a pár smrtelných událostí.

Zahájení Černého pátku v České republice

Víte, kdy se poprvé tento pojem objevil v České republice a kdo jej přivedl? Poprvé jste se s tímto pojmem mohli seznámit v roce 2011 a to od firmy Apple. Právě Apple přivedl poprvé tyto velké slevy do České republiky. Ostatní obchodníci se této velké akce okamžitě chytli a během chvíle se tedy rozrostla mezi známé společnosti.

Black Friday 2018 v Česku

Slevy Black Friday do České republiky přiletí tento rok 23. listopadu 2018. Je to tedy den, kdy buďte připraveni na nákupní předvánoční horečku, která se uskuteční po celém našem státě. Přinášíme vám seznam pár obchodů, které se zúčastní letošního Černého pátku u nás. Mezi známé společnosti patří například Alza, Apple, ElectroWorld, Datart, Mall, Zoot, Itesco nebo také I-living. Jak již bylo řečeno, od prvního objevení této akce v České republice stoupá zájem o další známé obchody.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *