Co o značce Helly Hansen možná nevíte

Společnost Elisen má vlastní kamennou prodejnu v krásném prostředí Spielberk office centre v Brně. Její prvotřídní nabídku oblečení můžete zakoupit i online. Mezi jedinečné kousky, které nabízí, patří i špičkové oděvy značky Helly Hansen.

Dlouhý příběh norské značky Helly Hansen se začal psát již téměř před 140 lety, přesně od roku 1877. Tehdy začal kapitán Helly Juell Hansen se svou manželkou postupně inovovat technologické postupy i použité materiály pro výrobu vysoce funkčních a zejména voděodolných kusů oblečení, jako jsou bundy, kalhoty či obuv a stejně tak houževnatých doplňků vyrobených ze speciálního nepromokavého materiálu. A tak se zrodila legenda v podobě značky Helly Hansen. Nepromokavé plátno z hrubého plátna namočené ve lněném oleji získalo v roce 1878 diplom na Paris Expo.

Prvotřídní značka Helly Hansen

Prvními spokojenými zákazníky značka Helly Hansen byli zejména severští námořníci a dřevorubci. V dnešní době je tato prvotřídní, specializovaná značka oblíbená u všech, co se pohybují v drsných podmínkách na moři, oceánech i horských hřebenech jako doma. Má mezi sebou mnoho příznivců z řad profesionálních a vrcholových sportovců, ale i rekreačních milovníků sportů. Došlo k několika průlomům v oblasti vývoje principu vrstvení materiálů, dnes známého jako 3-vrstvý Systém ™. V roce 1949 byl použit tenký list průhledného PVC plastu důmyslně všitý do nepromokavých kabátů. Zdokonalen byl i původní fleece. Vrstvení zázračného vlákna LIFA, jenž drží kůži v suchu a teple, se používá i dnes. Technologie Helly Tech s použitím hydrofilní a mikroporézní technologie pro technické svrchní oděvy přináší nepromokavost a zároveň prodyšnost.

Zaměřeno na kvalitu

Oděvy této specializované značky lze charakterizovat slovy jako je výkon, ochrana a bezpečnost. To jsou cíle téhle skandinávské ikony, známé mezi profesionálními i amatérskými milovníky adrenalinu, extrémních podmínek a všech druhů sportovních aktivit. Značka Helly Hansen neustále pokračuje ve vývoji svého profesionálního oblečení a vybavení, které na celém světě pomáhá mnoha lidem přežít v drsných podmínkách. Díky zkušenostem čerpaným z praktického života v těch nejtvrdších podmínkách dokáže značka Helly Hansen neustále zdokonalovat své technologie, funkčnost a vysoký komfort svých oděvů pro outdoorové profesionály i nadšence.

Funkční a komfortní oděvy

Lyžařské oblečení používá přes 50 000 profesionálů pohybujících se ve více než 200 lyžařských resortech po celém světě. I dnes značka obléká kanadskou, švédskou i finskou sjezdařskou reprezentaci a velké množství jachtařských týmů. V České republice jde o teamy lyžařských resortů Lipno a Dolní Morava zapojených do programu SKIFREE umožňujícího získat klientům značky Helly Hansen volné či zvýhodněné skipasy. Základní i svrchní sportovní oblečení a obuv značky Helly Hansen jsou dnes v nabídce více než 40 zemí světa. Zakoupit si je můžete i na stránkách Elisen.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *