Co se líbí klukům na holkách: 5 tipů jak se zalíbit mužům

Co se líbí klukům na holkách je pro mnoho žen záhadnou otázkou. Pokud však pochopíte myšlení mužů, dokážete mnoho faktorů ovlivnit. Záleží pouze na vás, jak moc si vezmete k srdci naše dnešní tipy, které se dozvíte v tomto článku. V první řadě bychom vás chtěli upozornit, že byste neměly přestávat, být samy sebou. Jestliže byste se chovala jinak, než jak se běžně chováte, druha strana to velmi rychle pozná.

Co se líbí klukům na holkách?

Nebuďte sobecká! To je pravidlo číslo jedna, které platí už řadu let. Je pochopitelné, že vás váš nápadník nechá na společné večeři mluvit, protože se o vás chce dozvědět největší množství informací. To stejné by mělo platit také z vaší strany, přece stojíte o to, abyste svého partnera lépe poznala nebo ne? Čím více se do otázek zapojíte i vy, o to více ho to bude bavit.

První pohled z očí do očí

Určitě se s tímto krokem setkala většina mladých žen. Jste na diskotéce a najednou jste spatřila muže, který se vám od první chvíle líbí. Místo toho, abyste ho šla oslovit se na něj neustále díváte a tím ho i obtěžujete. Nestyďte se a zkuste si více při seznamování věřit. Jedině tak narazíte na kluka nebo muže, se kterým se může vyklubat vztah.

Správná komunikace je základem

Tímto bodem teď nemyslíme témata, o kterých se budete bavit. Řeč je spíše o tom, jak se budete při komunikaci chovat. Ať už probíhá večer jakýmkoliv způsobem, nezapomínejte na slušné chování. Základem je při komunikaci se muži dívat do očí, i když to může být občas obtížné. Každá žena si prohlíží svého potenciálního partnera skrz na skrz, zkuste to však dělat nenápadně.

Sebevědomá žena je zlatým pokladem

Sebevědomá žena je pro muže takovým zlatým pokladem, který se snaží vyhledávat. Vžijte se do jejich kůže a představte si, že byste doma měli přítelkyni, která by se neustále ponižovala. Kromě toho by vás také otravovala s pochvalami, o které by si vyloženě říkala. Sebevědomá žena tohle dělat nemusí, protože to o sobě ví. Mimo jiné, jestliže se počítáte do kategorie sebevědomých žen, určitě se pochvaly dočkáte od muže i tak.

Stal se vám trapas? Nevadí!

Přinášíme vám poslední tip, co se líbí klukům na holkách. Jste v restauraci na společné večeři a přihodí se nehoda, po které se cítíte trapně? Od té doby už s vámi není řeč, protože musíte pořád myslet na onu nešťastnou událost? Zapomeňte na to, váš partner pozná, že se s vámi něco děje. Berte to tak, že se již stalo a raději se věnujte tomu, co můžete změnit.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *