Co si obléct na první rande – červená, modrá nebo černá

Čeká vás schůzka, a kromě nervozity nevíte, co si obléct na první rande? Váš outfit by se měl dotyčné osobě líbit, ale dávejte si pozor, aby nepůsobil příliš vyzývavě. Jestliže se budete snažit vypadat až moc sexy a doslova to přeženete, váš partner by se už nemusel ozvat. Nezapomínejte na to, že první rande je pouze jednou a čím větší dojem uděláte, tím vyšší šance je na další schůzku.

Co si obléct na první rande?

Záležet bude jak na volbě šatů, tak i na barvě. Pokud chcete na dotyčnou osobu udělat dobrý dojem, zkuste si vzít delší šaty, které neukazují vaše přednosti. To lze podtrhnout například červenou barvou, která nenechá žádného muže v klidovém stavu. Zvlášť v případě, jestliže jdete na ples či jinou společenskou akci, kde budete tančit. Každý vnímá svět především díky barvám a věřte nám, že červenou barvou na muže zapůsobíte.

Červená není jediná!

Některé ženy se v červených věcech necítí příliš dobře. To je v pořádku, každému sedí něco jiného. Pokud tedy chcete udělat dojem a stále vás nenapadá, co si obléct na první rande, sáhněte po modré. Možná se budete divit, ale modrá barva v sobě ukrývá rovněž podobnou vášeň, jako zmiňovaná červená. Mimo jiné dodává pozitivní energii a sílu. V žádném případě byste neměli vybírat ze světlých odstínů. Pokud jsou šaty vhodné, zkuste být odvážnější a sáhněte po tmavších variantách. Tmavá modrá dodá vaší ženskosti tu správnou náplň.

Černá je jistota

V neposlední řadě vám doporučujeme výběr černého oblečení. Je venku nádherně a počasí přímo vybízí k tomu, abyste si vzala šaty? Pak to udělejte, neexistuje muž, kterému by se nelíbily ženy v černých šatech. Stejně jako červená patří tato barva mezi velmi úspěšné. U štíhlých žen to navíc nádherně zvýrazní její postavu. Ať už se ale rozhodnete pro jakoukoliv kombinaci, nezapomeňte na různé doplňky a lodičky. Jestliže tomu dodáte ještě nádherný účes s profesionálním líčením, budete bezpochyby hvězdou večera.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *