Erotogenní zóny – jak uspokojit ženu k dokonalé rozkoši

Milování by mělo být záležitostí dvou lidí, kteří se mají rádi. Jedině tak si tento krásný intimní zážitek dokážete užít naplno. Kromě toho, čím déle jste s partnerem, tím lépe se v posteli při milování shodnete. Komunikace hraje ve vztahu obrovskou roli, a to i v intimních záležitostech. Váš partner by měl znát vaše erotogenní zóny, pomocí kterých docílíte opravdové rozkoše. Zkuste tedy vašeho partnera navést na téma, jak uspokojit ženu, v tomto případě tedy konkrétně vás.

Erotogenní zóny napomáhají k rozkoši

Energie a síla, která vychází z erotogenní zóny je opravdu vysoká a dokáže tak ženu dokonale uspokojit. Přečtěte si tento článek společně, abyste oba věděli, o co se jedná a jak uspokojit ženu neboli vás. První erotogenní zóna je bezpochyby hlava. Poproste svého partnera o masáž své hlavy a nechte se hýčkat. Pokud se blíží váš nádherný večer, je masáž tou skvělou volbou pro začátek.

Uši aneb kouzelná síla

Budete se možná divit, ale další erotogenní zóna je rovněž na hlavě, přesněji se jedná o ušní lalůčky. Jedná se o část těla, která dokáže při předehře ženu dostat do bodu varu, pak už jen stačí zakročit. Začít můžete jemnou masáží až do fáze, kdy dojdete k polibkům. Nenechte se o tento krok připravit a poproste partnera.

Silné erotogenní zóny: které to jsou?

Přecházíme k bodu, kdy se pomalu, ale jistě dostáváte na samotné rty. Ty by rozhodně neměly zůstat suché a nemusíte se ani bát, že by tomu tak bylo. Stejně jako vy, tak i váš partner má rád polibky, které dokážou večer příjemně načít. Polibek dvou lidí patří mezi silné erotogenní zóny podobně, jako například prsa nebo intimní partie.

jak dosáhnout orgasmus
Pro příjemnější chvíle strávené v posteli

Dočkali jste se! Jak dosáhnout orgasmu?

Jestliže tento článek čtete společně, je to pro vás jakási výhoda. Jak dosáhnout orgasmu, jestliže si v posteli nerozumíte nebo jste spolu teprve krátce? Začít můžete například u fantazie. Je pochopitelné, že se z počátku možná budete trochu před sebou stydět, ale jakmile začnete, stud vyprchá. Uvidíte, že fantazie při milování je základem každého vztahu. Určitě by vás milování nebavilo, pokud byste předem věděli, co se bude dít. Erotogenní zóny vám v tomto dosti mohou pomoct, vždy nesmíte zapomínat na velmi důležitý krok, kterým je komunikace.

Prsa a intimní partie

Poslední dva body, které jsou při milování jedny z nejdůležitějších jsou jednoznačně prsa a intimní partie. Jestliže váš partner smíchá společně s vámi všechny erotogenní zóny, můžete snáz dosáhnout orgasmu. Největší úsilí a čas by ovšem měl věnovat prsům a intimním partiím a to tak, abyste dosáhla nejvyššího vyvrcholení. V tomto světě nejsou metody nijak omezovány, každé ženě se líbí něco jiného a jedině vy můžete partnera navést na správný směr.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *