Hodíme se k sobě? – životně důležitá otázka

Jestliže začínáte randit, možná vás napadá otázka hodíme se k sobě? Bohužel na začátku mnohdy ani nepoznáte, o jaký typ člověka jde, natož, zda se k vám hodí. Stejně jako každý jiný proces vyžaduje i seznámení svůj čas. Jakmile se však začnete poznávat, pochopíte následně během krátké doby, jestli jde o toho pravého. V první řadě ale na nic netlačte a opravdu tomu ponechte volný průběh. V případě, že byste moc tlačila na pilku, druhá strana by vás mohla odhalit. Jistě chápete, co by to znamenalo. Definitivní konec něčeho, co ve své podstatě ještě pořádně ani nezačalo. Jak poznat, zda se k sobě hodíte a jak má člověk působit na veřejnost?

Hodíme se k sobě? Ano či ne?

Ve vztahu záleží na mnoha faktorech a člověk se v nich ukáže až postupem času. Mimo jiné něco jiného je randit a něco zcela opačného spolu sdílet domácnost. Pokud vás neustále trápí otázka, hodíme se k sobě?“ pak musíte pochopit základní věci. Určitě spolu musíte mít společné zájmy. Nemusíte samozřejmě milovat vše, co miluje váš partner. Budete se divit, jak jeden společný zájem dokáže člověka sblížit a zabavit. Poté co spolu budete bydlet bez jediného společného zájmu, s největší pravděpodobností si časem polezete na nervy. Kromě toho se budete nudit.

Komunikace

Dalším důležitým faktorem je komunikace, která je ještě důležitější než společný zájem. Uznejte samy, že v případě, kdy si nebudete mít co říct, navzájem to ukončíte. Jestli tento problém trvá už při prvních schůzkách, nepočítejte s tím, že by se to během společného bydlení změnilo. Jedná se o životní rozhodnutí, při kterém spolu trávíte mnohem více času. To v konečném důsledku znamená i více komunikace. Nemáte-li se o čem bavit, pocítíte trapná ticha.

Horoskop = nápověda?

Jestliže věříte na horoskop, proč ne. Neexistuje člověk, kterému by se alespoň jedna věc podle horoskopu nevyplnila. Partnerský horoskop je navíc kouzelný a prozradí vám, jaký partner se k vašemu znamení hodí nejvíce. Můžete se také podívat, jaký typ člověka byste rozhodně doma nesnesly.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *