Jak budovat důvěru ve vztahu

Jak budovat důvěru ve vztahu? Pokud chcete budovat kvalitní vztah, jistě se to neobejde bez důvěry. Důvěra je jedna z nejdůležitějších věcí pro fungující vztah. Bez důvěry by to ve vztahu nemohlo fungovat a navíc by vás to ani nebavilo. Určitě byste nechtěli být ve vztahu, kde vás partner neustále podezřívá z nevěry nebo z jiných věcí. V novém vztahu si dokáži partneři lhát až 3x více než v tom zaběhlém a fungujícím.

Jak budovat důvěru ve vztahu se svým partnerem?

Partneři k sobě nejsou ve vztahu upřímní a v některých případech si neustále lžou. V čem je problém? Jde o to, že jeden z partneru od vztahu očekává něco jiného než ten druhý. Ať už to jsou povinnosti, kdy jeden z partneru je ve vztahu pouze kvůli jedné věci nebo ještě sám pořádně neví, co očekávat. Začněte tím, že si dáte dohromady priority vašeho vztahu. Vztah je o komunikaci, nemusíte se stydět zeptat druhé strany, co od toho očekává. Pokud sám neví, je rozhodně na místě mu pomoct, aby našel ten hlavní bod ve vztahu.

Jestliže jste s partnerem ve vztahu déle, mohou některé slova působit až otravně nebo jako by vycházela z robota. Slova, která jste si například říkali na začátku vztahu budou po několika letech znít jako z automatu. Zkuste partnerku překvapit milým dárkem nebo kytici růží. Uvidíte, že z toho bude více nadšená, než ze slov, která slýchá často.

Kritika jakou součást vztahu

Nikdo z nás nemá rád kritiku z druhé strany. Bohužel v partnerském vztahu se vám bude stávat, že váš partner narazí na chybu, která se mu nebude líbit. Jednoduše za vámi přijde a řekne vám to od srdce, bez toho, aniž by vás chtěl urazit. Problém nastává v okamžiku, kdy partner domluví, protože je nastává hádka. Jak budovat důvěru ve vztahu v takové situaci? Není nic jednoduššího než ji příjmout. Partner ocení, že jste dokázali uznat svou chybu.

Další zajímavé články:


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *