Jak být krásná – pár tipů k dokonalosti

Jak být krásná poté, co se vám při líčení stane nehoda? Určitě si tím prošla každá žena, která se po probuzení líčí. Specháte do práce a podle toho také vypadá vaše líčení? Blížíte se ke konci a najednou se stane nehoda, která je na vás vidět? Víte, jak si poradit například s přetažením očí? Většina žen to řeší okamžitě pomocí ručníků nebo vlhčených ubrousku. Bohužel už nemyslí na to, jak budou vypadat poté, co si přetažené oči odstraní. Vše je čerstvé a to se jednoduše podepíše na celé tváři. Pokud jste si chvílí před tím nanášela make-up, s největší pravděpodobností se vám na obličeji projeví fleky. Při nehodě u malování očí zkuste vyčkat do doby než zaschnou. Následně můžete pomocí jemných ubrousků nedostatky odstranit.

Kruhy pod očima se dají snadno vyřešit

Málo jste spala nebo trpíte celkovým nedostatkem spánku? Tvoří se vám pod očima kruhy, na které nezabírají žádné vaše přípravky? Potřebujete kruhy dostat do stejného odstínů, jako je vaše pleť? Pomoct vám mohou dvě věci. První věc je nechat si kruhy pomocí ledu zchladit do podobného odstínů nebo využít kvalitní korektor. Korektor musí být opravdu kvalitní, aby dokázal nahradit barvu kůže a vy se tak mohla v klidu ukázat na veřejnosti.

péče o pleť

Jak být krásná díky maličkostem?

Další známou nehodou bývají bulbinky na nehtech. Lakujete si nehty často? Při posledním lakování došlo k tomu, že se na nehtech projevili mírné bublinky? Čeká vás rande a právě z tohoto důvodu nemůžete s takovými nehty vyjít ven? Můžete využít maskovací techniku formou různých nálepek. Pokud máte více času, zkuste celý proces aplikovat znovu. Jestliže se pustíte do lakování nehtů od začátku, dávejte si pozor na to, abyste jednotlive vrsty nechala dostatečně zaschnout. Důvodem může být také nekvalitní lak. Nekvalitní laky nevydrží příliš dlouho otevřené a časem mohou zanechávat různé nedostatky.

Pozor na rtěnku

Používáte rtěnku a při zkrášlování rtů vám trochu ujela ruka? Jak překročené místo odstranit bez toho, aniž byste musela rtěnku z obličeje drhnout? Použít můžete například vlhčený kapesníček, který při této nehodě oproti jiným problémům naopak pomůže. Využíváte kvalitní rtěnku a i po tomto kroku jde barva na obličeji vidět? K dokonalosti můžete použit korektor nebo make-up. Jde o tipy, jak být krásná při nečekaných událostech.

Další zajímavé články:


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *