Jak konturovat obličej aneb s pudrem si vystačíte

Jestliže náš internetový magazín navštěvujete pravidelně, možná jste si již všimly článků ohledně líčení nebo obličeje. Dnes si ukážeme, jak konturovat obličej v případě, že vás například čeká životně důležitá schůzka, na které chcete zazářit. Nemusíte být nervózní z toho, jak dopadnete, pokud tedy budete správně připravená. I přes to, že se při schůzce lidé dívají na úplně jiné věci, je vzhled taktéž velmi podstatným klíčem. Zvýraznit pomocí konturování můžete téměř cokoliv, co vás napadne. Bude záležet pouze na vás, jak se této příležitosti chopíte.

Co je to konturování obličeje?

Konturování je tzv. vylepšení svého obličeje pomocí líčení. Nejedná se o nic, co byste již neznala. Trik ovšem spočívá v tom, že si hrajete se světlem, barvami a metodou, a to tak, aby byl konečný výsledek zcela podle vašich představ. Díky konturování lze opticky zúžit na vaší tváří veškeré nedostatky, které si myslíte, že máte. Nic byste však neměla přehánět. Jistě znáte pravidlo, že to, co se nelíbí vám, se může líbit ostatním. Zaměřte se na to, v čem vynikáte. Jestliže si myslíte, že máte nádherný nos, udělejte ho ještě hezčím. Konturování nemá hranice a při troše šikovnosti budete kouzlit během opravdu krátké chvíle.

Jak konturovat obličej

V líčení je povoleno vše, co vypadá samozřejmě hezky. Pokud byste navštívily sousední státy, či dokonce státy, které se nacházejí dále, viděly byste, kde až jde zajít. Můžeme být rádi, že se v České republice tato metoda stále drží na úrovni, která přináší více užitku. Z předchozího odstavce už víte, že se nemá nic přehánět. Začněte s pudrem, který je v konturování vůbec tím nejoblíbenějším produktem. Nesnažte se na sebe toho používat v obrovském množství. Vždy pro jistotu štětec jemně oklepejte, abyste množství na štětci minimalizovala. Pudrem kombinujete různé odstíny dle svého uvážení. Tahy provádějte směrem nahoru pro lepší efekt a výsledek. Podle potřeby použijte více pudru pro zvýraznění barev.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *