Jak oznámit těhotenství: tři metody, které fungují

Trápíte se otázkou, jak oznámit těhotenství, aby to bylo alespoň trochu na úrovni? V první řadě byste měla vědět, že je vždy správné vydržet minimálně tři měsíce. Je to především z toho důvodu, abyste nic nezakřikla. Není to však pravidlem a záleží tedy čistě na vás, kdy své těhotenství oznámíte. Jestliže si ovšem počkáte na tuto lhůtu, musíte počítat s tím, že to může prasknout. Určitě to znáte, přijdete k rodině na návštěvu a první co se udělá je, že se otevře víno nebo jiný alkoholický nápoj. Během těhotenství byste rozhodně neměla pít, a tak odmítnete. Pokud to uděláte jednou, nic se nejspíš nestane. Při častějším odmítání to už může být mírně podezřelé.

Jak oznámit těhotenství

Nejčastěji používanou metodou je fotografie z ultrazvuku, která se během rodinné večeře či oslavy ukáže všem. Během prohlížení byste se společně s partnerem měli postavit a prohlásit, že čekáte miminko. To, jak oznámit těhotenství pomocí fotografie z ultrazvuku už zůstává ve vašich rolích. Můžete to vybalit buď napřímo anebo schovat někde v bytě a spojit to tak s napínavou hrou. Další skvělou metodou, jak oznámit těhotenství jsou vtipná trička. Zajímá vás, v čem jsou vtipná a dokážou přesně popsat situaci? Jde o to, že trička na sobě mají potisk miminka, které vylézá například z bříška. Zvlášť v zimě je tato metoda oblíbená, a to z toho důvodu, že po sundání bundy bije lidem přímo do očí.

Oznamujeme rodině těhotenství: 2 část

Váš partner nemůže přijít na rodinou večeři a jdete sama? Využijte toho! U jednoho stolu rodičům nebo rodině oznamte v množném čísle, že je rádi vidíte. Uvidíte, jak se zarazí a poté se zeptají, kdo my? Vy jednoduše odpovíte, já a mé zatím nenarozené miminko. Během chvíle jim převrátíte život vzhůru nohama. Rodiče jsou ti nejšťastnější lidé na světě, protože očekávají příchod vnučky nebo vnuka. Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv metodu, nezapomeňte, že se nemusíte ničeho bát.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *