Jak potěšit přítele – nečekejte na narozeniny nebo Vánoce

Možná se zajímáte o to, co dát muži k Vánocům, ale nemusí být přece významný den, abyste ho mohla potěšit. Existuje několik způsobu, čím potěšit muže i mimo jeho narozeniny nebo Vánoce. Zkuste být originální a uvidíte, že vaši snahu ocení. Mnoho párů tráví své večery doma společně na gauči u televize. Určitě uznáte, že se jedná o velmi nudnou zábavu, kterou je potřeba si trochu zpříjemnit. Jak potěšit přítele a dát mu tak nezapomenutelný večer? Využít můžete například zajímavé tipy na romantický večer a v příštích dnech nebudete chtít nic jiného.

Tipy na romantický večer

U tohoto kroku je potřeba být originální. Romantický večer nemusí připravovat pouze muži, ale také i ženy. Dnešní doba je moderní, a tak se nemusíte stydět udělat příteli radost například krásně vyzdobenou vanou. Ženská kreativita je navíc na jiné úrovní než ta mužská, a proto bude s největší pravděpodobností výsledek o třídu vyšší. Svíčky jsou samozřejmostí, ale podtrhnout romantický večer můžete také láhví kvalitního vína a jemnou muzikou. Buďte vždy připravena a mějte vždy po ruce další tipy na romantický večer, které mu nachystáte například za týden či měsíc.

Jak potěšit přítele v kuchyni?

Ano, i v kuchyni lze přítele příjemně překvapit. Jen je důležité znát, jak udělat radost příteli a strávit tak příjemný večer nebo odpoledne. Řešením může být společné vaření, při kterém budete pouze ve spodním prádle. Věřte nám, že nic ho nebude přitahovat víc, než když se před ním budete natřásat. Během celé této doby, kdy budete vařit mu nedovolte, aby na vás sahal. Na sladkou tečku se tak váš přítel bude více těšit. Větší šťávu tomu dodáte, pokud si na sebe vezmete červené sexy spodní prádélko.

Čím potěšit muže v ložnici?

Pokládáte si otázku, čím potěšit muže v ložnici, jestliže vás zrovna nic nenapadá? Odpověď je přitom tak snadná, co takhle dámský striptýz, který bude věnovány pouze příteli. Pokud se stydíte a nejste zrovna dvakrát stavěná na takovou zábavu, zkuste si předem dát s přítelem opět láhev kvalitního vína. Alkohol uvolňuje zábrany, což znamená, že se nebudete tolik stydět. Dámský striptýz může být zakončen společným milováním.

Malý dáreček

Tak jako muž dává dárky vám, můžete pro jednou dát dárek i jemu. Jak potěšit přítele musíte nejlépe vědět vy sama. V poslední době jsou v kurzu zážitky, které nabízí mnoho společností. Darujte mu například jízdu ve Ferrari nebo střelbu na střelnici. Jestliže však chcete vsadit na jistotu, skvělou volbou je láhev kvalitního alkoholu. Pro vás, jakožto partnerku jistě nebude problém zjistit, jak potěšit přítele co se týče kvalitního pití.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *