Jak se obléct na ples aneb etiketa oblékání

Maturitní ples již máte za sebou několik let a chybí vám etiketa oblékání? Pokud je vaše odpověď ano a zároveň vás čeká ples, nezoufejte. Připravili jsme si pro vás outfity, které se vám budou skvěle hodit pro vaší novou inspiraci. I přes to, že plesová sezóna ještě nezačala, není na škodu být vždy včas připravená. Nenechávejte nic na poslední chvíli a podívejte se s námi na to, jak se obléct na ples a vypadat přitom sexy.

Jak se obléct na ples

Jestliže jste dostala pozvánku od muže, na kterého chcete udělat dojem, měla by být vaše etiketa oblékání na nejvyšším možném bodu. Pokud jste totiž pozvání přijmula, s největší pravděpodobností se jedná o akci s mužem, na kterém vám velmi záleží. Od doby, co jste navštívila maturitní ples se mohlo leccos změnit, a tak je zapotřebí vše znovu oprášit. V případě, že jste u výběru šatů, měla byste s jistotou sáhnout po dlouhé variantě. Vyhnout byste se měla při vybírání bílým šatům, které jsou určené pro sváteční účely, mezi které například patří svatba.

Etiketa oblékání si vyžaduje doplňky

Ještě, než přejdete na doplňky, měla byste znát základní pravidla vhodných šatů. Z předchozího odstavce již víte, že by vaše šaty měli být dlouhé. To ovšem nepatří mezi hlavní priority. Jestliže máte co ukázat, co se týče pasu, není nic lepšího než zvolit užší šaty. Jedině tak dojdete k úzkému pasu, který vzbudí pozornost nejednoho muže. Teprve poté se můžete vrhnout na doplňky, které z vás udělají královnu celého plesu. Možná jste se s tím mohla setkat v amerických filmech, kdy ženy na sobě měly dlouhé rukavičky. Stydět se za tento módní doplněk rozhodně u nás nemusíte. Dlouhé rukavičky akorát podtrhnou vaši ženskost.

Obuv nesmí zůstat pozadu

Základní pravidla, jak se obléct na ples už znáte. V neposlední řadě je na místě vybrat vhodnou obuv, ve které se po celý večer budete cítit příjemně. I když budou vaše šaty podlouhlé, pořád budou vaše boty neustále na očích všem. Z tohoto důvodu byste měla vybírat opravdu důkladně a pečlivě. Jestliže vám můžeme poradit, váš výběr by měl směřovat k vysokým botám. Pomocí nich se vám zvedne nejenom sebevědomí, ale i celková výška. Vždy nezapomínejte na to, že se vaše boty musí hodit k celému outfitu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *