Jak se správně nalíčit – péče o pleť, make-up, řasenka a rty

Jak se správně nalíčit, abyste u zrcadla nemusela strávit celý den? Je to jednodušší, než si myslíte, základem je správné načasování a plán. Jde o činnost, jako každou jinou a bez plánu se budete pohybovat pořád na stejném místě. Pokud však budete s líčidly jedna ruka, nezabere vám líčení více než 5 minut.

Jak se správně nalíčit

Každá žena poté co vstane jde jako první do koupelny, aby se připravila do práce nebo na celý den. Kromě toho musí zvládnout starost o celou rodinu, což nepatří mezi snadné úkoly. Každý chlap nám dá za pravdu, že bez žen bychom si život nedokázali představit. Ženy mají zkrátka náročnější přípravu, protože se chtějí líbit. Ještě před nanášením make-upu proveďte kompletní hydrataci pleti. Tento krok je velmi důležitý, aby se make-up nanášel bez velkých problému. I v případě, že nepoužíváte make-up provádějte důkladnou a častou péči o pleť. Pokud se o pleť staráte s láskou, uvidíte, jak bezpochyby zvládá neustálou změnu počasí o mnoho lépe než pleť bez péče.

vůně

Make-up aneb základní péče je za námi

Jakmile budete mít první fázi péče o pleť hotovou, přejděte na samotné nanášení make-upu. Tady si dávejte pozor na odstín vaší pleti a používaného make-upu. Zvlášť v případě, že jste se vrátila z dovolené opálená a make-up jste si pořizovala v zimních měsících. Jiná barva pleti na rukou a obličeji by na okolí nepůsobilo zrovna hezky. Jestliže jste zkušená, nezabere vám nános make-upu příliš času. Záleží pouze na vás, jaké všechny přípravky během líčení používáte. Jste-li žena, která by nevyšla ven bez řasenky, doporučujeme vám, abyste to nepřeháněla. Jak se říká, všeho moc škodí, a to stejné platí také i u líčení. Řasenka vám nejenom, že krásně zvýrazní řasy, ale také i prodlouží. Většina mužů vás pak nespustí z očí.

Krásný úsměv díky kvalitní rtěnce

Každou ženu ve finále zdobí její nádherný úsměv, který může podtrhnout pomocí kvalitní rtěnky. Jak se správně nalíčit a mít u toho svůdné rty? Před tím, než sáhnete po rtěnce dopřejte vašim rtům vyživující péči formou různých krémů nebo balzámů. Převážně v zimě dochází u mnoho žen k praskání, není tedy na škodu nosit u sebe jelení lůj. Na krásné a zdravé rty pak můžete snadno během pár vteřin nanést rtěnku vámi oblíbené barvy.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *