Jak se správně oblékat na podzim – buďte krásná a elegantní

Podzim pomalu klepe na dveře a s ním i výměna oblečení. Měla jste už minulý rok problémy s tím, co si obléct, když je venku chladno? Je pochopitelné, že se každá žena chce líbit, ale bohužel ne vždy to bývá snadné. Zvlášť na podzim a zimu, kdy je potřeba nosit více oblečení a tím pádem i více přemýšlet, co k sobě ladí. Jak se správně oblékat, aby jste vypadala krásně a svůdně? Podíváme se na několik tipů, které vám jistě pomůžou.

Jak se správně oblékat, pokud chcete v dnešní době prorazit?

Začít byste měla u svého šatníků! Je potřeba zjistit, co obsahuje vaše skříň a co je naopak nutné dokoupit. V každém případě byste měla mít ve skříni základní oblečení, které nosí snad každá žena. Co nesmí ve vašem šatníku chybět? Rozhodně nesmíte zapomínat na kvalitní rifle, trička a svetry. Mimo jiné můžete sáhnout i po podzimních nebo zimních šatech, pokud vám nevadí být originální. Vždy musíte dbát na to, aby kousky oblečení k sobě pasovaly. To vše můžete podtrhnout na konec pěknými boty. Tyto tipy vám pomohou při cestě, jak se správně oblékat, pokud venku nejsou třicítky.

Co si vzít na první rande, když je venku chladno?

Chtěla byste na svém prvním rande protější stranu zaujmout, ale máte obavy? Hlavní roli nehraje pouze krásný úsměv, správné líčení nebo charakter. Měla byste se soustředit i na oblečení. Existuje mnoho tipů, jak se správně oblékat, jestliže vás čeká rande. Hlavně buďte sama sebou, kousky se musí líbit především vám. Nemá cenu si oblékat něco, co se vám nebude líbit, jen proto, abyste se zalíbila.

Líbí se vám více odvážnější oblečení? Na to zapomeňte! Ne jenom z důvodu, že je venku chladno, ale nikdy při první schůzce neodhalujte více, než je potřeba. Možná tomu nebudete věřit, ale gentlemana neoslovíte tím, že si vezmete hluboký výstříh nebo krátnou sukni. Právě naopak, vyzkoušejte elegantní kousky. Dáváte přednost červené barvě? Výborně, právě tato barva působí na muže stejně dobře, jako například červený šátek na býka.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *