Jak se zkrášlit pomocí líčidel, chování a oblékání

Jak se zkrášlit a neutratit při tom zbytečné finanční prostředky? Jde to, jen se musí chtít. Věděly jste například to, že krása není pouze o vzhledu, ale i o chování? Uznejte samy, že můžete být sebevíc nádherná, ale jakmile nevystupujete na veřejnosti ve slušnosti, nemáte šanci. Kromě těchto dvou věcí se zabývejte také oblečením, které je stejně důležité, jako samotná krása či chování.

Oblečení je krokem číslo jedna

Přesně tak, možná, že v pátek večer vyrážíte na diskotéku a jediné co vás napadne je, velký výstřih a krátká sukně. Tento outfit si na sebe vezmete pod myšlenkou, že se to všem mužům líbí. Pravdu máte však na půl. S největší pravděpodobností budete královnou večera, ale otázkou je, zda to bude v pozitivním světle. Žádný normální muž nestojí o ženu, která si dokáže na sebe vzít moc vyzývavé oblečení, a to z několika důvodů. Dokázaly byste vy věřit partnerovi, kdyby šel na párty pomalu nahý? Nejspíš ne. Tak stejně to vidí muži. Uspějete pouze u těch, kteří vás chtějí využít pouze na jednu noc. Ať tedy jdete na party nebo jen tak ven, vybírejte ze slušnějších kousků.

oblečení hraje obrovskou roli

Jak se zkrášlit aneb krása s rozumem

Jestliže se líčíte, tak přistupujte k této činnosti s obrovskou opatrností. Nikdo nemá rád, když se žena příliš líčí. Za prvé to nevypadá přirozeně a za druhé, muži nevědí, co si pod vaším obličejem mají představit. Na druhou stranu vám může pár líčidel pomoci, ale musí být nanášeny opravdu jemně. Chcete vědět, jak se zkrášlit, aniž byste toho příliš vypotřebovala? Zkuste si na sebe vzít například jenom řasenku a jemný odstín rtěnky. vypotřebovala.

Chování byste měla ovládat

Jak již bylo řečeno, nikdo o vás nezavadí ani pohledem, pokud se nebudete umět chovat. To především platí o vašem charakteru a komunikaci. Jestliže během dvou vět vyslovíte několik sprostých slov, můžete se s druhým randem rozloučit. Nezapomínejte, že jste něžné pohlaví, tak byste se podle toho měla chovat.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *