Nejlepší knihy o módě, které byste měli znát

Zajímate se o to jaké oblečení nosíte, kdo má co na sobě a móda je vaším koníčkem? Pokud ano, pojďme se podívat na nejlepší knihy o módě. Knihy o módě jsou skvělé ze dvou důvodů. Dozvíte se zajímavé informace o návrhářích, historii a známých módních kouscích. A druhý důvod je ten, že knihy o módě jsou plné krásných obrázků. Je to taková pastva pro oči.

Legendy módy – 20 ikon, které změnily dějiny odívání

Zajímají vás příběhy, celebrity a vše okolo spojené s nejslavnějšími kousky ze světa módy? Pokud ano, tak tato kniha je přesně pro vás. V knize se dozvíte příběhy o šátcích Hermes, legendárních kouscích Burberry a mnoho dalšího.

 

Dior – Biografie slavného návrháře

Christian Dior, modní návrhář, kterého znás snad úplně každý. Přečtěte si knihu o někom, kdo se stal synonymem módy, o někom, kdo se stal hlavním strůjcem módní revoluce v paříži.

 

Legendární módní návrháři

Alexander McQueen, Dior, Versace, Saint Laurent. Módní legendy, které znají i lidé, kteří se o módu tak nezajímají. Díky této knize se dostanete do zákulisí největších módních legend a užijete si obrázky nesmrtelných módních kousků.

 

Toto jsou naše 3 nejoblíbenější knihy o módě a odívání. Pokud se o módu zajímáte, tyto knihy by neměly chybět ve vaší knihovně.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *