Nejlepší román pro ženy – přinašíme vám 5 tipů

Knihy jsou skvělým zabijákem času, pokud se například nudíte nebo nemáte zrovna co dělat. Někteří knihy považují za svůj koníček, bez kterého se jednoduše neobejdou. I když je internetová doba, není na škodu se občas k dobré knížce vrátit. Co si vzít na dovolenou jiného než vynikající knížku? Čtení na dovolené přijde vhod například po obědě nebo za škaredého počasí. Jestliže se do čtení zaberete, nemůžete přestat. Je to jakási droga, kterou stále mnoho žen vyhledává. Jaký je nejlepší román pro ženy? Je pochopitelné, že se věnuje vždy jenom jedné knížce. My vám ulehčíme čas při výběru další knihy a poradíme vám několik zajímavých románů pro ženy.

Než jsem tě poznala
V hlavní roli je dívka jménem Louisa Clarková, která má obyčejný a jednoduchý život jako většina žen v jejím věku. Pracuje v nedalekém bistru a svoji práci by rozhodně neměnila. Bohužel přijde zpráva. kvůli které bude nucená svůj život předělat. Bistro se zavírá a ona tak přichází o svoji oblíbenou práci.

Námi to nekončí
Příběh je o dívce Lily, která to ve svém životě neměla příliš jednoduché. Její dlouhý boj ale zvládla na jedničku a přestěhovala se do Bostonu, kde nyní rozjíždí své vlastní podnikání. Na její cestě se dokonce objeví i skvělý a charismatický neurochirurg Ryl. Jak tento vztah dopadne a nedostane Lily další lekci?

My proti vám
Román pro ženy, který nese úspěšné pokračování předchozího dílu. Chápeme a jsme si vědomi, že každý má svoji oblíbenou knihu, kterou miluje nadevše. Bude tento román určený právě vám? Jde o dvě kamarádky, které se rozhodnout strávi své prázdniny na ostrově. Jsou odhodlané poznat kus něčeho nového, ale bohužel nic nebude fungovat podle jejich představ. Co se stane a jak to celé dopadne?

Zahrada: Návrat
Tento příběh v sobě ukrývá mnohem více než ostatní romány, které se vám dostaly doposud do rukou. O čem tato kniha je a v čem vás překvapí? Přečtěte si zahradu:návrat a ponořte se do tajemného příběhu plného dobrodružství.

Nejlepší román pro ženy

Padesát odstínů šedi
Co si vzít na dovolenou lepšího než knihu s názvem padesát odstínů šedi? Jistě většina z vás viděla film. Na druhou stranu se říká, že kniha je vždy obsáhlejší. Podle některých hodnotících jde o nejlepší román pro ženy. Mladá studentka Anastasia se vydává na pohovor, kde na ní bude čekat pohledný a úspěšný podnikatel Christian Grey. Tento velmi zvláštní muž od základu předělá její život. Čím ji překvapí? Rozhodně kvalitní čtení na dovolenou, nemyslíte?

Ať už považujete za nejlepší román pro ženy jakýkoliv. Určitě byste si měla najít čas na těchto pět knížek. Příběhy vás doslova dostanou do děje během několika minut. Nechte se unášet odpočinkem při čtení knihy u dobrého vína.

co si vzít na dovolenou

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *