Outfit na pohovor vybírejte vkusně a elegantně

Nevíte si rady, jaký outfit na pohovor zvolit? Touto otázkou se zabývá větší procento žen, které čeká v brzké době příjímací pohovor o novou práci. Je to pochopitelné, úplně každá žena chce zazářit, bohužel málokdy se trefí do toho, co je opravdu vkusného. Jestliže si myslíte, že základem úspěchu je obrovský výstřih, minisukně a vysoké podpatky, mýlíte se. Tento outfit na pohovoru rozhodně neuspěje. Jaký outfit na pohovor tedy zvolit a říct si tak ve finále i o vyšší plat?

Outfit na pohovor

Už dávno neplatí pravidlo, že zkušenosti a znalosti přebíjí váš outfit. Nemyslete si, že vedení společnosti, které s vámi provádí pohovor si nevšímá vašeho šatníku. I v případě obrovských znalostí, kdy patříte mezi špičku odborníků byste své oblečení měli důkladně zvážit. Určitě uznáte, že člověk sedící naproti vám s vámi povede rozhovor ve slušném oblečení a nevypadalo by to zrovna hezky. Kromě toho je vaše oblečení jakousi vizitkou, podle které vedení rovněž rozhoduje. Budete-li ve druhém kole dvě se stejnými zkušenostmi, rozhodnou se s největší pravděpodobností podle sympatií a outfitu.

Dámská Saka

Jaký šatník zvolit X nezvolit?

Nejčastější chybou, které se ženy dopouštějí je neupravený vzhled. Přesně tak, i přes to, že v koupelnách většinou tráví více času než například v obývacím pokoji. Rozhodně to není o tom, namalovat se, jak nejvíce to jde, vzít si minisukni a vysoké podpatky. Následně vyrazit na pohovor s tím, že máte úspěch zaručený. Na druhou stranu i sako nepřináší vždy úspěch. Zajímají vás situace, kdy sako může taktéž uškodit? Jsou to ty případy, kdy jste sako zdědili a vám je příliš velké či naopak malé. Budete se možná divit, ale i tohohle problému si personalisté všímají. Nezapomínejte, že stejně jako vy jste odborník na určité věci, tak i personalisté na outfit a znalosti.

Pokračujeme s výběrem šatníků

Outfit na pohovor tedy musí být padnoucí, vkusný a čistý. Čistý oděv je také velmi důležitý a může vám ve finále přičíst pár bodíků k dobru. Z předchozího odstavce můžete mít pocit, že byste si sako neměli brát. Takhle jsme to rozhodně nemysleli. Sako je skvělou volbou a v mnoha situacích i tou nejlepší. Jen si dávejte pozor na to, aby bylo dostatečně padnoucí na vaši postavu. Jestliže máte k saku nádherně lesknoucí boty, před pohovorem si je vyčistěte. Mimo jiné věnujte nemálo času i péči o pleť, vlasy a nehty.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *