Pleť nechte v letních dnech odpočinout

Většina žen to zná, ráno vstanete a první vaše cesta míří do koupelny, abyste se zkrášlily. Kromě řasenky, rtěnky a různých přípravků na sebe nanášíte make-up. Co kdybyste jej v letních měsících vynechaly? Zvládly byste to? Vaše pleť vám poděkuje. Vrstva tohoto přípravku nenechává vaší pleť volně dýchat. Jednoduše dochází k rychlejšímu pocení pleti, což ji rozhodně na kráse nepřidává. Navíc nám jistě dáte za pravdu, že mít make-up na obličeji, který se potí není zrovna dvakrát příjemné.

Nechte pleť dýchat

Existují metody, mezi které patří například tónovací krém nebo korektor. Jde o metody, které jsou lehčí a díky tomu bude vaše pleť volněji dýchat. Stejně jako make-up mají i tyto dva přípravky skvělé vlastnosti a veškeré vaše skvrny účinně zakryje.

Přemýšlíte nad variantou v podobě pudru? Na tento přípravek zapomeňte. Místo tohoto přípravku používejte raději bronzer, který je pro letní dny vhodnější. Nejlépe uděláte, pokud občas vynecháte přes léto všechny tyto přípravky podporující krásnější pleť. Proč? Protože vaše pleť bude, jak jsme již zmiňovali krásnější pouze do doby, než se začnete potit. Dopřejte vaší pleti příjemný den, během kterého ji necháte volně dýchat.

Pocení může v létě potrápit

Jestliže začněte pociťovat pocení, v žádném případě si obličej neutírejte ubrouskem. Pokud byste tak učinila, vaše pleť bude ve finále vypadat mnohem hůř než čerstvě po ránu. Trpíte mastnou pletí? Dnes existují různé doplňky, které dokážou kvalitně odstranit všechen maz z obličeje.

Pleť musíte chránit před sluncem

Před slunečními dny ochráníte svůj obličej také díky skvělých doplňků, které podporují hydrataci a ochranu před paprsky. Zvlášť pokud často chodíte ven během dopoledních až odpoledních hodin, tehdy jsou sluneční paprsky vůbec nejsilnější. Navštivte některý z oficiálních obchodů na prodej kvalitní kosmetiky, kde vám rádi poradí s profesionálními doplňky. Rozhodně neuškodí, pokud budou přípravky obsahovat vodní bázi pomocí které ucítíte příjemnou letní svěžest. Na Českém trhu je dnes mnoho kvalitních doplňků pro podporu pleti. Stačí pouze sáhnout po správné kosmetice, která bude vhodná především pro vás.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

1 komentář: „Pleť nechte v letních dnech odpočinout

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *