Stahovací kalhotky po porodu pomohou vytvarovat postavu

Stahovací kalhotky vám pomůžou po porodu vyformovat vaši postavu, ale především vám postupně napomáhají k opětovnému zpevnění břišní stěny po porodu a současně poskytují příjemnou oporu spodní části vašich zad. Jaké existují druhy?

Stahovací kalhotky vám v období po porodu pomohou znovu vyformovat vaši postavu a dostat ji do kondice. Komprese napomáhá při svinování dělohy a ke zpevnění svalů, zvláště když cvičíte. Navíc vám napomáhají ke zpevnění břišní stěny po porodu a současně poskytují příjemnou oporu spodní části zad. Stahovací kalhotky by proto rozhodně neměly během poporodního období chybět ve vašem šatníku. Přidejte k nim i kvalitní kojící bezešvou podprsenku a zaručeně se budete cítit skvěle.

Komfortní bezešvé kalhotky

Stahovací kalhotky jsou komfortní bezešvé kalhotky navržené právě pro lepší formování břicha a potřebnou podporu zad po porodu. Bederní páteř je po těhotenství často nadměrně přetížená, prohnutá a je třeba ji znovu dostat zase do formy. Stahovací kalhotky po porodu jsou velice pohodlné a skvěle vám padnou díky bezešvé technologii z mikrovlákna. Stahovací prádlo, které mohou ženy nosit i ženy po porodu, má více tvarů.

Druhy stahovacích kalhotek

Kalhotky stahovací klasického střihu ocení každá žena, která má ráda praktický střih. Všechny druhy, ve kterých se bezešvé kalhotky prodávají, díky absenci švů nikde nezpůsobují otlaky. Zvolit si můžete kalhotky stahovací nohavičkové bezešvé. Právě kalhotky s nohavičkou jsou i jedním ze způsobů, jak bojovat s celulitidou, která se většinou po porodu vyskytuje. Mezi stahovacím prádlem lze tedy najít i prádlo obohacené o anticelulitidní účinky, které pomáhá vedle okamžitého vytvarování postavy i odbourávat projevy celulitidy. Prádlo je dostatečně prodyšné a nebudete se v něm potit.

Další druhy bezešvých kalhotek

Můžete také zvolit i stahovací kalhotky s vyšším pasem a stahovací kalhotky korzetové. Dokonale tak vytvarujete i oblast pasu a boků, která je po porodu ovlivněná těhotenským břichem. Stahovací prádlo je většinou tělové barvy, může být i bílé či černé. Je beze švů a není pod šaty vidět. Využít můžete i stahovací body. Prádlo se hodí pod úzké oblečení i vzdušné šaty. Bezešvé prádlo se hodí pro všechny ženy, které chtějí být krásné každý den i na slavnostních událostech. Díky stahovacímu prádlu se mohou cítit ve svých šatech dobře a nemusí si hlídat přetékající faldíky.

Stahovací a tvarující spodní prádlo

Pohodlné stahovací a tvarující spodní prádlo je skvělým řešením, které zpevní bříško, zadek i stehna a dokonale zkoriguje tvary vaší postavy. Zmizí nepěkné faldy na zádech, bocích i břiše. Dobře zvolené stahovací prádlo vám dokáže vrátit vaše dokonalé křivky zase zpět. Nebude vás nepříjemně tlačit ani omezovat v pohybu. Kvalitní stahovací prádlo je ušité z velmi příjemných materiálů a dovoluje i delší nošení. Hodí se pod každé oblečení, které obepíná postavu. Díky speciálnímu střihu a tvarování dodá vaší postavě opravdový půvab. Získejte své sebevědomí zpět a nechte se hýčkat jemností materiálů.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *