Výlety pro děti aneb Legoland v Německu vyhrává

Už vás nebaví neustále vymýšlet výlety pro děti? Nebo vám docházejí nápady, ale vaše děti už čekají na to, kdy si zase někam vyrazíte? Dnes si povíme o jednom z možných výletů, který si rozhodně zamiluje každé dítě, a to jakéhokoliv věku. Jestliže vás zajímá, o jaký výlet se jedná, ve zkratce vám povíme, že jde o zájezd do Legolandu. Nemusíte již vymýšlet zájezdy, když ty nejlepší máte téměř u nosu. V článku si povíme bližší informace o tom, co v Německém Legolandu můžete najít.

Výlety pro děti: Legoland v Německu

Protože pocházíme z České republiky, rádi bychom vás seznámili se zábavním parkem Legoland, který se nachází v sousedském Německu. Legoland v Německu byl otevřen v roce 2002, tedy 16 let zpátky. Oficiální název zábavního parku je Legoland Deutschland, který naznačuje, že se opravdu jedná o Německý stát. Park se nachází v blízkosti města Gunzburg, které je nedaleko známého Mnichova. Plocha zábavného centra pro děti nese plochu o rozloze 130 000 m2, takže si jistě dokážete představit, co na vás čeká. Zábavu zde nenajdou pouze malé děti, ale i rodiče či jiné dospělé osoby. Atrakce jsou tady opravdu pro každého, takže se nestyďte navštívit Legoland, jestliže vám je více, než 18 let.

legoland v německu

Legoland Deutschland v kostce

Odstavec navážeme na předchozí věty, ve kterých jsme se zmínili, že park je pro každou věkovou kategorii. To je samozřejmě pravdou, i přes to, že na většině internetových stránkách s největší pravděpodobností naleznete jiné informace. Nenechte se odradit tím, že Legoland je dělaný ve stylu lego kostiček, protože tato stavebnice se stala populární u dospělých jedinců. Uvidíte, jak se výlety pro děti mohou snadno a rychle přeměnit na zájezd, který si užije celá vaše rodina. Jednou ze zajímavých atrakcí je například horská dráha, která vám bude připomínat kompletní Lego stavebnici. Pro největší fanoušky této stavebnice nabízí zábavní park také LEGO Miniland, tedy překrásné mini Lego městečko.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *