Žena v přechodu aneb jak se chovat

Pokud jste žena v přechodu, neznamená to hned, že se musíte všeho vzdát a nechat vše stranou. Právě naopak, zkuste si užívat života ještě více než za mlada. Nemá cenu trápit se něčím, co už nemůžete změnit. Kromě toho vám utečou nejlepší roky života, tak proč si je neužít? Nevíte, jak se chovat a co dělat? Odpověď leží přímo před očima.

Žena v přechodu: život nekončí

Každá žena prožívá přechod jinak a bude tedy záležet i na vašich kamarádkách a rodině, jak vás podpoří. Ženy, které jsou s přechodem smířeny, se tímto problémem nebudou téměř zabývat. Na druhé straně jsou pak ženy, které přechod dlouhodobě trápí. Je tedy důležité jim neustále opakovat, že tím život nekončí, ale právě naopak začíná. S největší pravděpodobností už máte děti odrostlé a můžete tedy společně s manželem začít cestovat. Jestliže nevíte, jak se přechod u žen projevuje, přinášíme vám pár příznaků.

Příznaky přechodu u žen

S úplnou přesností vám věk, kdy vás čeká přechod nikdo nesdělí dopředu, jedná se o individuální projev. U některých žen to může být ve věku 40 let, u jiných se zase mohou první příznaky začít projevovat až od 45 let. Záleží na mnoha faktorech a na tom, jak se celkově cítíte. Příznaky přechodu spočívají především v nepravidelném menstruačním cyklu, změnou psychiky nebo náhlými přívaly horka. Tyto signály znamenají, že se vás netýká pouze přechod, ale také i pocit svobody a užívání. Ne nadarmo se říká, že nejlepší věk člověka začíná od 40 let.

Jak se chovat?

Stále mnoho žen si myslí, že jde o nemoc, při které nemohou dělat vůbec nic. Jedná se však o mýtus, na který můžete narazit například na internetu. Žena v přechodu nemusí skoncovat ze vším co milovala a co jí bavilo. Právě naopak, jedná se o známky signálu, které praví, že byste se do těchto činností měla ještě více obout. To stejné platí také v sexuálním životě. Přechod u žen neznamená konec milování se s partnerem. I nadále tedy můžete pokračovat v krásných a romantických večerech plných lásky.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *